DĚNÍ Z II. STUPNĚ!


 

 

 DĚNÍ Z I. STUPNĚ!

 zkotrolujte prosím dětem vlasy, v některých třídách už mršky řádí!
 
na víkend budeme dětem dávat domů k opravě a dokončení pracovní sešity z matematiky a ČJ. Nyní už pojedeme podle týdenních plánů (jako minulý rok). Plány budou šité dětem na míru tak, aby vše v pohodě zvládly ve škole. V pátky tak ale mohou dostávat práci domů, kterou z nějakého důvodu nestihli vypracovat ve škole. Je to přirozený důsledek. Prosím zpočátku o vaši spolupráci, zejména u dětí, které nejsou s plány zvyklé pracovat. Stačí pár víkendů a děti si pak už svoji práci zodpovědně pohlídají :-)
Prosíme také o dopsání omluvenek zameškaných hodin do notýsku. Pokud budete potřebovat, napište mi a pošlu vám pdf s tabulkou absencí vašeho dítěte.
 
úterý 10.10. se bude Mlhovina opět učit venku. Pokud bude hodně pršet, zůstaneme na první blok ve škole, pak ale půjdeme určitě ven. Jen připomínám, vybavte prosím děti na tento vhodným oblečením a obutím do přírody, v případě deště pláštěnkou nebo nepromokavou bundou s kapucou a nepromokavými boty! Vyjednávám ještě s ekocentrem Kavyl jejich vzdělávací program o stromech, bohužel ale od nich zatím nemám potvrzený termín. S největší pravděpodobností se ale program uskuteční až následující týden, ještě upřesním.
 
Ve středu 11.10. začíná pro třeťáky plavecký výcvik v Berouně. Sraz v 8:00 s Káťou K. a Jendou na autobusovém nádraží u hodin jako obvykle. Bližší info na přihlášce. Prvňáci a druháci budou mít od 8:50 první blok ve škole v Litni jako obvykle. 
 
Družina
 
počítejte prosím s tím, že Jana Čápová bude za příznivého počasí chodit s dětmi na vycházky. Začnou vycházkovat již zítra, tj. v pátek. Vždy v době od 13:15 do 14:45 se velmi pravděpodobně budou nacházet mimo areál školy, v tomto časovém rozmezí tedy nelze děti vyzvednout. V nutných případech se domlouvejte s Janou na družinovém telefonu 608772633.

 


Korespondenční adresa:
Naše základní škola, z. ú. Stradonická 191 267 05 Nižbor
Koordinátor projektu:
Jana Havlíčková, tel: 607 068 228info@naseskola.eu
Adresa školy:
Pode Zděmi 402267 27 Liteň

bankovni spojeni: Fio Banka: 2600950375/2010 IČO: 048 26 043 IZO školy: 181 076 454
datova schranka e9ry62w