DĚNÍ Z II. STUPNĚ!


 Zpátky z Banátu, zavzpomínejte s námi:-)

http://vanuatu.rajce.idnes.cz/Banat_2017/

 

 

 

 DĚNÍ Z I. STUPNĚ! 2018

 
pondělí 19.2. si ještě jednou zopakujeme římské číslice. Po přestávce se připravíme na úterý a budeme řešit hlasování a volby a dojde i na malé divadlo a písničky.
 
úterý 20.2. pojedeme do divadla Minor na představení Demokracie. 
Sejdeme se ve vestibulu vlakového nádraží v Berouně už v 7:45. Pojedeme vlakem (Os8821) v 8:03. Kdo bude potřebovat přistoupit po cestě, dejte mi prosím všas vědět. Budeme opět ve třetím vagónu. Kartičky PID nebo průkaz s datem narození a fotkou prosím s sebou! Předpověď bohužel není příznivá, vydáme se tak po představení rovnou domů. Vyrazíme ze Smíchova (Os8836) ve 12:14, děti si prosím vyzvedněte na nádraží v Berouně ve 12:57.
Dětem dejte prosím s sebou do batohu velkou svačinu, pití, pláštěnku a PID průkazky. Prosím také o vhodný společenský oděv. Oběd by děti už mohly zvládnout doma. Bude mít někdo zájem o družinu?
 
Ve středu 21.2. nás čeká dílna psaní, kde si zapíšeme i to, co si z představení pamatujeme. Zkusíme si nakreslit jednoduchou formu a po přestávce budeme počítat a rýsovat. A zkontrolujeme si, že máme všichni převlečení na čtvrteční tělocvik v šatně.
 
Ve čtvrtek 22.2. půjdou starší s Cibulí cvičit do tělocvičny, mladší budou cvičit ve Zvířecím kruhu tentokrát se mnou. 
 
pátek 23.2. budeme nejdřív počítat a pak nás čeká čtenářská dílna. Kdo potřebuje, doneste si rozečtenou knihu z domova. Po přestávce se budeme věnovat ročníkové práci. V jídelně pak nachystáme slavnostní prostírání k obědu, prosím i o vhodný oděv. Je také možné, že v tento den přijede do školy sanitka, kterou si děti budou moci prohlédnout, termín ale bohužel není fixní (podle aktuální situace vytíženosti), pokud to nevyjde tento pátek, následující by mohl být reálný také. 
 
A ještě připomínám, že v termínu od 12.3. do 18.3. budou jarní prázdniny.
Mějte se krásně,
Veronika

Korespondenční adresa:
Naše základní škola, z. ú. Stradonická 191 267 05 Nižbor
Koordinátor projektu:
Jana Havlíčková, tel: 607 068 228info@naseskola.eu
Adresa školy:
Pode Zděmi 402267 27 Liteň

bankovni spojeni: Fio Banka: 2600950375/2010 IČO: 048 26 043 IZO školy: 181 076 454
datova schranka e9ry62w